Op 13, 14, 15 en 16 juli zal voor de eenentwintigste keer het Zwarte Cross Festival plaatsvinden in het Achterhoekse Lichtenvoorde. Zwarte Cross is de ultieme combinatie van muziek, motorsport, theater, stunts en ander spektakel. Vorig jaar wisten maar liefst 220.000 mensen hun weg te vinden naar Zwarte Cross.
Datum: 13 juli 2017 (do) – 16 juli 2017 (zo)
Locatie: Lichtenvoorde (NL)
Genres: rock, pop, blues, metal, disco, ska, reggae, folk en singer-songwriter
Website: www.zwartecross.nl
Ticketverkoop: www.zwartecross.nl/tickets
All Them Witches
– Andre Manuel
– Baby Blue
– Bark
– Beatz Freq Official
– Big Mountain
– Bijlmer Steelband
– Björn van der Doelen
– Bob Log III
– Boh foi toch
– Bökkers
– BZB
– Chonk – De Typmachine
– Cocaine Piss
– Cursus Staatsgreep Plegen Voor Beginners
– Dan Baird and Homemade Sin
– De Kraaien
– De Motorband
– Directie & Co – Multiples
– Disabuse
– DJ Tommi
– Dokter Watjes
– Dona Onete
– Donnerwetter
– DOOL
– Duo Kate & Pasi
– Elander
– Electric Circus – Headspace
– Enge Buren
– Evil Invaders
– For I Am King
– Four Headed Dog
– Frans Miggelbrink
– Frequencerz
– Gipfel Power
– Golden Earring
– Groove Onkels
– Günther Sturm
– Habitants
– Harry Glotzbach
– Hayseed Dixie
– Heavy Hoempa
– Heretic
– Hilltop Howlers
– i-Puppets
– Icarus Performance Troupe – Frida en Diego
– Izegrim
– Jac. Splinter – O, kom eens kijken
– Joshua Baumgarten
– Jules Deelder
– Kasper van der Laan
– Katinka Polderman
– Kenny B
– Kill the Buzz
– La Compagnie Albedo – Les Bigbrôzeurs
– Late Night Madness
– Les Tonys
– Los Callejeros
– Louis Berry
– MAN II CO
– Mariachi Reloaded
– Mart Hillen
– Martijn Aslander
– Martijn Koning
– Martine Bakker & Bobbie Well
– Meindert Talma & De Verrekte Damhoutjes
– MNHM
– NEED
– Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
– New Bomb Turks
– Paceshifters
– Orgue de Barbarie met Xandra Storm
– Peter Buwalda
– Plork en de Aannemers
– Powered by Flowers
– Pyrodox
– Racoon
– Rainbowband
– Rectum Raiders
– Rico & Sticks
– Ronald Snijders
– Rootbag
– RotFront
– Rowwen Hèze
– Sabrina Starke – The Soul of Reggae
– Samora
– Sisters of Suffocation
– Spawn
– Spin Te Kú
– Sunset Travelers
– TamTam Objektentheater
– Teethgrinder
– The Dawn Brothers
– The Dirty Daddies
– The Dynamite Blues Band
– The Funny Freakshow
– The Grand East
– The Hot Studs
– The Sore Losers
– The Sunvizors
– The Talks
– Thijs Kemperink
– Thomas Newson
– Tirol Sound
– Tom & Jame
– Tony Junior
– Truckfighters
– Turbo Touw Tornado
– VANT
– Warboel
– Wolfmother
– Zeke